Vaikams
logo

Knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimas

2023 rugsėjo 30 d. 11.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka
photo

Rugsėjo 30 d., šeštadienį, 11.00 val. kviečiame į jaunimo knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9).

Rugsėjo mėnesį skaitoma ir susitikimo metu aptariamas Alinos Bronsky romanas „Paskutinė Babos Dunjos meilė“. Trumpa ir nuotaikinga knyga, kurią galima įveikti ir per vieną vakarą.

Apie šią knygą

„Po Černobylio katastrofos praėjus kuriam laikui, baba Dunja sugrįžta į savo namus radioaktyviosios spinduliuotės užterštame Černovo kaime. Kartu su kitais keistuoliais ji nusprendžia gyventi „mirties zonoje„ – ten, kur paukščiai čiulba garsiau, o laikas tarsi sustojęs. Tame kaime mirtina liga sergantis Petrovas studijuoja meilės eilėraščius, buvusi melžėja Marja planuoja vestuves su šimtamečiu Sidorovu, Gavrilovai puoselėja konkursų vertą rožyną, o baba Dunja vis rašo laiškus į Vokietiją savo dukrai. Vieną dieną į kaimą atvyksta nepažįstami žmonės – šis įvykis tampa išbandymu savitai bendruomenei ir galiausiai priverčia ją susivienyti.“

Užsakyti/rezervuoti leidinį bibliotekoje

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/857110598779999 


Atgal
Vaikams