Knygos „Kelionė vidun. Galutiniai Savirealizacijos žingsniai“ pristatymas

2023 gegužės 05 d. 17.30 / KMSVB Pempininkų biblioteka

Gegužės 5 d., penktadienį, 17.30 val. kviečiame į Šri Matadži Nirmala Devi knygos „Kelionė vidun. Galutiniai Savirealizacijos žingsniai“ pristatymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A). Susitikimo metu apie knygą, jos išleidimą lietuvių kalba ir Sahadža jogą pasakoja viena iš vertėjų Agnė Skučaitė-Leonavičienė.

Knyga „Kelionė vidun. Galutiniai Savirealizacijos žingsniai“ šiemet pirmą kartą išleista lietuvių kalba. Iš anglų kalbos vertė Agnė Skučaitė-Leonavičienė ir Kamilė Sharkey. Joje vientisą naratyvą sudaro Sahadža jogos mokytojos Šri Matadaži Nirmala Devi pokalbių ir paskaitų ištraukos, atskleidžiančios esminius gyvenimo ir dvasinės evoliucijos aspektus.

Nepailstamai keliaudama po pasaulį ir kaskart atsistojusi prieš savo klausytojus, Šri Matadži kalbėdavo be galo nuoširdžiai, pradėdama namaste (nusilenkimu) ir žodžiais „Lenkiuosi visiems tiesos ieškotojams“. Kiekvienai auditorijai suprantama kalba ji stengdavosi atskleisti introspekcijos, dvasinio augimo, vidinės taikos ir Realizacijos – tikrosios Savasties pažinimo – svarbą. Atokaus kaimo mokykloje, medikų konferencijoje, Jungtinių Tautų priėmime ar nedidelėje, vakaro tvankumos kupinoje salėje pajuokaudama ir išklausydama Šri Matadži daugybei žmonių padėjo atrasti vidinio augimo kelią.

Ji dalinosi šiomis žiniomis neatlygintinai, sakydama, kad už tai, kas gyva, neįmanoma sumokėti. Juk nemokame sėklai, kad ši sudygtų. Šio principo laikosi ir jos mokiniai – Sahadža jogai - visame pasaulyje.

Knyga „Kelionė vidun. Galutiniai Savirealizacijos žingsniai“ skirta visiems, norintiems įžvelgti savyje glūdintį grožį, džiaugsmą ir ramybę. Šri Matadži Nirmala Devi švelniai tarsi vaikams primena, kur turime ieškoti tiesos ir išminties, nepavaldžios laikui, civilizacijai, išsilavinimui, amžiui ar lyčiai. Jos mokymas, pasaulyje žinomas Sahadža jogos vardu, – tai kolektyvinė ir individuali dvasinio sąmoningumo kelionė, aiškiai žinant kryptį. Metas kelionei vidun?

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/251614927269789

Renginio akimirkos:  https://bit.ly/41xT2Ff