Vaikams
logo

Knygos „Įrodyk man...“ pristatymas ir pokalbis su autoriumi

2023 gegužės 30 d. 17.00 / KMSVB Melnragės biblioteka
photo

Susitikimas su knygos „Įrodyk man...“ autoriumi, lektoriumi, rašytoju, metafizikos dr. Vilimantu Zablockiu vyks gegužės 30 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60).

Apie knygą:

Pastaruoju metu ypač pastebimas didžiulis susidomėjimas žmogaus kilme, anapusine egzistencija jam esant gyvam ir po mirties. Autorius vadovaudamasis savo asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai.

Knygoje populiariai pristatomas dualumo suvokimas, kuris susiformavo dėl laikino fizinio ir amžinų dvasinių pasaulių realybės, tyrinėjama žmonijos bei Žemės gyvasties kelionės link aukštesnės sąmonės lygmens. Tai lyg Aukštųjų kosminės kilmės dvasinių Mokytojų perspėjimas, kad neišvengiamai artėja laikas ruoštis netolimos ateities įvykiams, nes žmonija pati akivaizdžiai mato ir supranta, kokia dramatiška ir trapi yra mūsų fizinio pasaulio evoliucija. Autorius pataria domėtis ir veikti paverčiant savo kūnus erdvėlaiviais, gebančiais keliauti į ateitį ar praeitį per kupinas įspūdžių kitas galaktikas ar visatas. Bendrauti su dvasiniais mokytojais, vedliais, susitikti su savo šeimos nariais, draugais ar iki šiol nepažintų civilizacijų atstovais.

P. S. Pasak autoriaus, dėl skaitytojų intensyvaus domėjimosi, užduodamų aktualių ir netikėtų klausimų, renginiai užtrunka po 4 arba 8 valandas! Tad nusiteikite įdomiam pokalbiui!

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/253277330510466 


Atgal
Vaikams