„Kitame sakinyje“: knygos „Restoranas visatos pabaigoje“ aptarimas

2023 kovo 25 d. 11.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka

Kovo 25 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame į knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9). Kovo mėnesį skaitoma ir susitikimo metu aptariama Douglas Adams knyga „Restoranas visatos pabaigoje“.

Užsakyti/rezervuoti leidinį bibliotekoje
Skaityti el. knygos versiją portale ibiblioteka.lt

Knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimai – įstabi ir nemokama galimybė Klaipėdos jaunimui (16-29 m.) neformalioje aplinkoje iš naujo atrasti skaitymo malonumą, kartu su bendraminčiais (už)(si)motyvuoti save skaitymui ir įveikti lengvai konkurencingą asmeninį iššūkį – per mėnesį perskaityti bent vieną knygą.

Daugiau informacijos galite pasiteirauti tel. (8 46) 314728 arba Facebook grupėje „Knygų klubas „Kitame sakinyje“.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama.