Vaikams
logo

Irinos Novokreščionovos ir Åke Franzén kūrybos parodos „Kitas krantas“ atidarymas

2024 liepos 08 d. 17.00 / KMSVB Meno skyrius
photo

Liepos 8 d., pirmadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) atidaroma smagi ir nuotaikinga dviejų menininkų iš Švedijos Irinos Novokreščionovos ir Åke Franzén kūrybos paroda „KITAS KRANTAS“. Parodos eksponavimo laikas 2024 07 08 – 07 28. 

Klaipėdoje gimusi ir jau daugiau kaip du dešimtmečius Švedijoje, Karlskronos mieste gyvenanti akvarelės meistrė Irina Novokreščionova lieka ištikima gamtos motyvams. Jos akvarelėse skleidžiasi vasaros žiedai ir žolynai, sirpsta vyšnios, linguoja žydinčios pievos.

O šmaikštusis Åke Franzén pristato keletą netikėtų savo portretų. Švedų menininkas, visų Karlskronos vaikų labai mylimas pedagogas, teatrologas, meškiukų muziejaus įkūrėjas Ake Franzen turbūt yra daugiausiai savo autoportretų sukūręs menininkas ir laisvai galėtų pretenduoti į Gineso rekordą. Nuostabiausia yra tai, kad jo autoportretų kolekcijoje nerastumėte nė vieno besikartojančio atvaizdo. Suteikdamas sau vis kitą vaidmenį: princo, karaliaus, miškininko, arklio (taip taip, arklio), menininkas kas kart sukuria vis naują savo versiją, kaskart vis kitokį AŠ.

Ši paroda labai žaisminga, vasariškai gaivi. Neieškokite čia užslėptų prasmių, tiesiog ateikite ir pasimėgaukite. Parodos atidaryme dalyvauja tik Irina, Ake Franzen atvyks vėliau ir bus galima pakviesti jį į susitikimą su jumis. Labai laukiame visų pirmadienį. Tikimės, kad ši diena jūsų renginių kalendoriuose dar yra laisva.

B. Skaisgirienė

Plačiau apie menininkus Virtualioje Klaipėdos krašto dailės galerijoje: https://bbf.lt/syDYn

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.facebook.com/events/2110331709367680 


Atgal
Vaikams