Inovacijų diena: Išmaniosios bitutės

2023 gegužės 11 d. 14.00 - 17.00 / KMSVB Melnragės biblioteka

Gegužės 11 d., ketvirtadienį, nuo 14.00 iki 17.00 val., kviečiame į inovacijų dienų pristatymą „Išmaniosios bitutės: ir smagu, ir naudinga“, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60).

Atvirose kūrybinėse dirbtuvėse laukiame vaikučių nuo 4 metukų su tėveliais. Šios bitutės negelia, nepyksta ir yra labai draugiškos. „Skris“ tik ten, kur tu joms liepsi. Nė nepastebėsi, kaip programavimą pradėsi. Tam prireiks tik matematinių ir loginių įgūdžių. Mažiausiems jos gali padėti pažinti vaisius ir daržoves, atrasti geometrinių figūrų formas ir spalvas, nukeliauti į policijos komisariatą tiesiausiu keliu arba sudėtingesniu. O jei esi labai gudrus, tai su draugais paslėptą lobį gali surasti, arba pats jį paslėpti ir smagiai praleisti laiką. Nepavyko iš pirmo karto – tai pavyks iš trečio ar ketvirto.

Atskira registracija vykdoma tik klasėms ir grupėms tel. (8 46) 498041.

Plačiau apie užsiėmimus Melnragės bibliotekoje

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1202452593969009