Inovacijų diena: 3D pieštukai smalsiems vaikams

2023 gegužės 18 d. 14.00 - 17.00 / KMSVB Melnragės biblioteka

Gegužės 18 d., ketvirtadienį, nuo 14.00 iki 17.00 val., kviečiame į inovacijų dienų pristatymą „3D pieštukai smalsiems vaikams“, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60).

Laikas nestovi vietoje, o kartu su juo keičiasi ir vaizduojamojo meno priemonės. Dar visai nesenai piešmui naudoti pieštukai ir flomasteriai, šiandien galime piešti 3D pieštuku. Skirtingai nuo įprastų rašymo ar piešimo priemonių 3D pieštukuose naudojamas plastikas. Kviečiame išbandyti 3D pieštukus, kurių pagalba galima sukurti trimates figūras realiu laiku tiesiog ore.

3D pieštukai rokomenduojami vaikams nuo 6 m.

Atskira registracija vykdoma tik klasėms ir grupėms tel. (8 46) 498041.

Plačiau apie užsiėmimus Melnragės bibliotekoje

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.