Vaikams
logo

Dr. Raimondo Kazlausko monografijos „Politiškumo genealogija“ pristatymas

2024 birželio 06 d. 17.00 / I. Kanto viešoji biblioteka
photo

Birželio 6 d., ketvirtadienį, 17.00 val. kviečiame į dr. Raimondo Kazlausko monografijos „Politiškumo genealogija“ pristatymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8). Renginį moderuos filosofas, rašytojas dr. Arvydas Juozaitis.

Ši Raimondo Kazlausko monografija „Politiškumo genealogija“ – tarpdisciplininis ir kompleksinis politiškumo kilmės, raidos ir krizės tyrimas, analizuojantis šį fenomeną iškėlusius veiksnius ir jų istorinę sklaidą.

Monografijoje pateikiama mokslo žiniomis pagrįsta ir istoriškai sukonkretinta politiškumo samprata. Remiantis plačia mokslinių tyrimų literatūra ir Antikos rašytiniais šaltiniais analizuojamos religinės ir kultūrinės politiškumo genezės prielaidos, amžiaus grupių konfliktas, galios ir autoriteto tarpusavio santykis, be to, tvarkos principų ir valdymo formų tarpusavio sąveika.

„Politiškumo genealogija“ – tai knyga, verčianti permąstyti ligšiolinį politiškumo įsivaizdavimą ir leidžianti suprasti jo esminių sąvokų bei vaizdinių kilmę, kartu ir jo atsiradimo aplinkybes.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama. 

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.facebook.com/events/384064200699835/

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams