Vaikams
logo

DERMĖ: akordeonas ir haiku

2024 birželio 06 d. 18.00 / KMSVB Melnragės biblioteka
photo

Birželio 6 d., ketvirtadienį, 18.00 val. KMSVB kviečiame į poezijos ir muzikos vakarą „DERMĖ: akordeonas ir haiku“, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos  Melnragės padalinyje (Molo g. 60). Programoje – dviejų talentingų menininkų: akordeonisto Donato Butkaus ir poeto Danieliaus Milašausko kūrybinis dialogas.

Jaunasis akordeono talentas Donatas Butkus – šviesaus atminimo akordeono virtuozo Žygimanto Laurinavičiaus mokinys. Tarptautinių konkursų laureatas nuolat pabrėžia mokytojo įtaką jo kūrybiniam keliui. Itin mėgstantį improvizuoti D. Butkų žavi prancūzų kompozitoriaus ir atlikėjo Richardo Galliano kūryba, ją visada įtraukia į savo koncertų programą. Ši muzika skambės ir vakaro metu. Bet ne tik ji. Jaunojo muziko repertuare – įvairių žanrų žinomi kūriniai, pradedant klasika ir baigiant šiuolaikiniais kompozitoriais.

Antrasis kūrybinio dialogo dalyvis poetas Danielius Milašauskas – vienas iš tų mažai likusių žmonių, kurie savo kūrybą rašo ne kompiuteriu: „Tai darau tik pieštuku – paraštėse piešdamas, braukydamas, nes subraukymai ir yra tikrasis tekstas, jo prasmė ir genezė. <...> Kompiuteryje šitas procesas dingsta, viskas jame šalta ir netikra“, – viename interviu atskleidė autorius. Kelių poezijos knygų autorius pastaruoju metu daugiausiai kuria haiku ir tankas. Japonų poezijos žanrų pasirinkimą nulėmė autoriaus gyvenimo būdas:  susidomėjęs kovų menais, jis susižavėjo ir japonų kūrybos stiliais.

Poezijos ir muzikos vakaro „Dermė“ klausytojai išgirs  D. Milašausko skaitomų haiku ir D. Butkaus atliekamos akordeono muzikos dialogą. Nuoširdžiai kviečiame!

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama. 

Renginio plakatas

Melnragės bibliotekos birželio mėn. renginių programa

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1125194138761470

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams