Vaikams
logo

Dainuojamosios poezijos koncertas „Ryškiom spalvom“

2023 rugpjūčio 23 d. 18.00 / KMSVB Girulių biblioteka
photo

Rugpjūčio 23 d., trečiadienį, 18.00 val. kviečiame į dainuojamosios poezijos koncertą „Ryškiom spalvom“, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanulio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A).

Živilė Mackevičiūtė – bardė iš Skuodo, savo dainomis džiugina klausytojus jau ne vienerius metus. Atlikėja praėjusiais metais išleido savo debiutinį albumą „Apie tikrovę“ ir buvo apdovanota lietuvių aktoriaus, režisieriaus, dainų autoriaus ir dainuojamosios poezijos atlikėjo Sauliaus Mykolaičio vardo premija.

Živilė rengia ne tik solinius koncertus, bet ir kuria muzikinius projektus su savo draugais bei pasirodo su mums gerai pažįstamais Lietuvos bardais. Giruliuose Živilė pasirodys su Michailu Denisenko (perkusija), Luku Gužauskiu (bosinė gitara) ir Rugile Staskevičiūte (pritariamasis vokalas).

Atlikėja nuolat ieško tobulos dermės tarp teksto ir muzikos. Jos dainose skamba įvairiausių Lietuvos poetų tekstai, jos lūpose atgyja Vytautas Mačernis, o bitlai prabyla žemaitiškai. Anot Živilės, dainuojamoji poezija yra labai platus žanras: „Pink Floyd`ai“ yra išleidę savo albumų tekstus kaip atskiras poezijos knygas, tad manau, šis žanras tikrai yra išlipęs iš savo rėmų ir nebėra atstovaujamas tik vieno žmogus scenoje su gitara“.

Tai jau paskutinis šio sezono kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ koncertas.

Kviečiame kartu palydėti vasarą. Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/825007362608759 


Atgal
Vaikams