Vaikams
logo

Beno Shapiro knygos „Autoritarinis momentas“ pristatymas

2023 gruodžio 14 d. 17.30 / I. Kanto viešoji biblioteka
photo

Gruodžio 14 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į Beno Shapiro knygos „Autoritarinis momentas“ pristatymą, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8).  Pranešėjas – politologas, knygos leidėjas ir vertėjas dr. Vytautas Sinica.

Benas Shapiro (g. 1984) – JAV politikos apžvalgininkas, politinio korektiškumo kaustomoje JAV žiniasklaidoje labai anksti išsiskyręs drąsiomis pozicijomis ir išskirtiniu argumentavimu. Dėl šių savybių šiandien jis tapęs viena įtakingiausių asmenybių JAV žiniasklaidoje.

Knygoje „Autoritarinis momentas“ autorius kreipiasi į amerikiečių visuomenę, kalba jai apie jos problemas, apie iš jų faktiškai atimtas žodžio, sąžinės ir kitas pamatines laisves.

Po laisvės ir lygybės lozungais išvien dirbanti valdžia, žiniasklaida ir įvairių kitų sričių įtakingiausi sluoksniai kuria naują tvarką, kurioje pamatinės pilietinės laisvės yra suvaržomos kaip niekada anksčiau nebuvo suvaržytos moderniose demokratinėse valstybėse. Šis procesas skirtingų autorių įvardijamas politinio korektiškumo, cancel culture, ideologinės cenzūros ar kitaminčių užgniaužimo vardais.

Benas Shapiro paprastai ir vaizdingai paaiškina, kaip tai vyksta Amerikoje. Skaitytojui lieka įvertinti, ar nevyksta tas pats ir Lietuvoje.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/1846258405791150 


Atgal
Vaikams