Vaikams
logo

Atviras knygų klubo „Paraštėse“ susitikimas

2023 rugsėjo 26 d. 17.30 / KMSVB Pempininkų biblioteka
photo

Atėjo rugsėjis, mokslo ir žinių metas. Taip pat ir lietų bei darganos metas, todėl tai puiki proga šiltai įsitaisyti ant sofos arba fotelio ir skaityti knygas. O kad knygą skaityti būtų dar įdomiau, rugsėjo 26 d., antradienį, 17.30 val. kviečiame į knygų klubo „Paraštėse“ susitikimą, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A). Dalinsimės įspūdžiais apie Yoko Ogawa romaną „Begalinė lygtis“.

Štai šiek tiek apie romaną:

„Vieniša namų tvarkytoja, auginanti dešimtmetį sūnų, vieną pavasario dieną pradeda dirbti genialaus matematikos Profesoriaus namuose. Jis dar 1975-aisiais susižeidė galvą ir neteko trumpalaikės atminties. Profesoriaus smegenys – lyg videokamera, kurioje telpa tik viena aštuoniasdešimties minučių trukmės kasetė. Tad teoremą, kurią sukūrė prieš trisdešimt metų, atsimena puikiai, bet ką valgė vakarienei – ne. Kad prisimintų svarbiausius dalykus, tylusis Profesorius juos užsirašo ant lapelių ir prisisega prie švarko. Dienas jis leidžia spręsdamas sudėtingiausias lygtis ir dalyvaudamas matematikos konkursuose. Ne kiekvienas supranta Profesoriaus meilę skaičiams ir keistą jo gyvenimo būdą, bet naujoji namų tvarkytoja ir jos dėl beisbolo galvą pametęs sūnus sugeba su juo užmegzti už atmintį gilesnį ryšį ir atrasti nematomą draugystės ir meilės formulę.“

Šiltai lauksime jūsų bibliotekoje! O susirinkusiems skaitytojams teks proga traukti burtus, kurių nugalėtojas rinks kito mėnesio knygą. Taigi jei turite savo knygų sąraše grožinės literatūros kūrinį, kurį labai norėtumėte aptarti su bendraminčiais, būtinai ateikite į mūsų knygų klubą!

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/319511950555404 


Atgal
Vaikams