Atviras knygų klubo „Paraštėse“ susitikimas

2023 gegužės 30 d. 17.30 / KMSVB Pempininkų biblioteka

Gegužės 30 d., antradienį, 17.30 val. kviečiame į antrą knygų klubo „Paraštėse“ susitikimą – Douglo Stuarto romano „Šugis Beinas“ aptarimą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A).

„Šugis Beinas“ talentingai apnuogina skurdo nuožmumą ir griaunančią geismo jėgą, užjaučiamai brėžia žmogiškosios meilės ribas, vaizdžiai tapo liūdesio šešėlius ir vilties blyksnius. Tai duoklė praėjusiai Škotijos istorijos epochai ir nepalenkiamai žmogaus valiai išgyventi bet kokiomis sąlygomis. Užsakyti/rezervuoti leidinį.

Knygų klubo „Paraštėse“ susitikimai vyks kartą per mėnesį paskutinį mėnesio antradienį. Kiekvienas dalyvis pagal burtų keliu ištrauktą eilę galės siūlyti knygą, kurią skaitysime ateinantį mėnesį.

Džiaugiamės, galėdami telkti skaitančią bendruomenę, ir džiugiai laukiame susitikimo su jumis, mieli skaitytojai!

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/111928708560328