Anzelmo Matučio knygos „Kas žmogiuko širdyje“ pristatymas

2023 gegužės 30 d. 11.00 / KMSVB Vaikų biblioteka

Gegužės 30 d., antradienį, 11.00 val. kviečiame priešmokyklinukus ir pradinio amžiaus vaikus į Anzelmo Matučio knygos „Kas žmogiuko širdyje“ pristatymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinyje (Danės g. 7). Dalyvauja: poeto Anzelmo Matučio sūnus Valentinas Matulevičius, leidyklos „Slinktys” vadovas, poetas Juozas Žitkauskas, aktorius Dominykas Matulionis

Anzelmas Matutis (1923–1985) neatsitiktinai tituluojamas vaikiškiausiu lietuvių vaikų poetu. Jis puikiai išmanė vaiko psichologiją, suprato jo pasaulį, rašė žaismingai, gebėjo poetinėmis priemonėmis perteikti vaikiško mąstymo originalumą. A. Matutis kūrė išskirtinai pozityvų pasaulį, kuriame vaikas gali netrukdomas tyrinėti, žaisti ir per žaidimą mokytis. Kūryboje artino prie gamtos, pabrėždamas vaiko ir gamtos pasaulio artimumą.
Ši rinktinė gimė iš svajonės pasakyti, kad mename žymųjį vaikų literatūros klasiką, iš noro deramai paminėti šimtąsias poeto gimimo metines ir sudaryti galimybę šiuolaikiniam skaitytojui susipažinti su trumpojo eilėraščio meistru. Tekstus rinktinei kruopščiai atrinko poeto sūnus Vytautas Matulevičius. Knyga iliustruota originaliomis, specialiai šiam leidimui sukurtomis Linos Eitmantytės-Valužienės iliustracijomis.

Būtina registracija tel.: (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt
Renginio metu bus galima įsigyti knygų.

Renginyje bus fotografuojama ir/ar filmuojama; viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://fb.me/e/2JAcvHThh