Klaipėdos (Mėmelio) senovinių atvirukų paroda

2023 sausio 02 - 31 d. / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka

Kviečiame aplankyti Klaipėdos (Mėmelio) senovinių atvirukų parodą, skirtą Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui. Paroda eksponuojama nuo 2023 m. sausio 2 d. iki sausio 31 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49).

Šioje parodoje eksponuojama 50 senovinių, anksčiausiai datuotas 1913-aisiais metais, tarpukario laikotarpio atvirukų ir nuotraukų iš bibliotekininko Artūro Kušnarenko asmeninės kolekcijos. Išsaugotuose atvirukuose ir fotografijose sustabdytas laikas. Žvelgiant į juos galime susipažinti su tokiais objektais, kurių šiais laikais realybėje neįmanoma pamatyti – visiškai pasikeitęs vaizdas arba to objekto jau nebėra. Vaizdai atskleidžia skirtumą tarp praeities ir dabarties. Juk įdomu sužinoti, kaip pasikeitė miestas per šimtą metų!?

Parodos atidarymas sausio 5 d. 17.30 val. Renginio akimirkos

Klaipėda – senoviniuose atvirukuose. Apie parodą LRT žinių reportaže nuo 5:50 min.