Vaikams
logo

I. Novokreščionovos ir Å.Franzén kūrybos paroda „Kitas krantas“

2024 liepos 08 - 28 d. / KMSVB Meno skyrius
photo

Iki liepos 28 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) kviečiame pasigrožėti smagia ir nuotaikinga dviejų menininkų iš Švedijos Irinos Novokreščionovos ir Åke Franzén kūrybos paroda „KITAS KRANTAS“.

Klaipėdoje gimusi ir jau daugiau kaip du dešimtmečius Švedijoje, Karlskronos mieste gyvenanti akvarelės meistrė Irina Novokreščionova lieka ištikima gamtos motyvams. Jos akvarelėse skleidžiasi vasaros žiedai ir žolynai, sirpsta vyšnios, linguoja žydinčios pievos.

O šmaikštusis Åke Franzén pristato keletą netikėtų savo portretų. Švedų menininkas, visų Karlskronos vaikų labai mylimas pedagogas, teatrologas, meškiukų muziejaus įkūrėjas Ake Franzen turbūt yra daugiausiai savo autoportretų sukūręs menininkas ir laisvai galėtų pretenduoti į Gineso rekordą. Nuostabiausia yra tai, kad jo autoportretų kolekcijoje nerastumėte nė vieno besikartojančio atvaizdo. Suteikdamas sau vis kitą vaidmenį: princo, karaliaus, miškininko, arklio (taip taip, arklio), menininkas kas kart sukuria vis naują savo versiją, kaskart vis kitokį AŠ.

Ši paroda labai žaisminga, vasariškai gaivi. Neieškokite čia užslėptų prasmių, tiesiog ateikite ir pasimėgaukite.

B. Skaisgirienė

Plačiau apie menininkus Virtualioje Klaipėdos krašto dailės galerijoje: https://bbf.lt/syDYn

Parodos atidarymas liepos 8 d. 17.00 val. 


Atgal
Vaikams