Vaikams
logo

Eglės Lipinskaitės akvarelės paroda „Išplaukiantys prisiminimai“

2023 birželio 30 d. - liepos 29 d. / KMSVB Girulių biblioteka
photo

Dailininkės Eglės Lipinskaitės akvarelės paroda „Išplaukiantys prisiminimai“ iki liepos 29 d. eksponuojama Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A).

„Spalva-dėmė-šviesa-kontrastas-kompozicija... Maždaug tokiu eiliškumu gimsta mano paveikslas. „Išplaukiantys prisiminimai“ gimsta iš reminiscencijų, citatų, nuotrupų. Iš fragmentų bandau atkurti pasakojimus apie ypatingus žmones arba išgyvenu senas istorijas savaip. Mano kuriamas peizažas truputį sužmogintas“, – parodos įkvėpimu dalijasi autorė Eglė Lipinskaitė.

Eglės akvarelės kelias prasidėjo 2015 m. Iki tol tebuvo vienas kitas pabandymas ir be galo didelis noras tapyti. Ji dalyvauja tarptautiniuose pleneruose ir akvarelininkų festivaliuose, rengia personalines parodas. „Tapyba – man yra būtinybė, kaip oras, kaip vanduo. Tai mano erdvė pasireikšti ir vystytis kūrybiškumui bei vaizduotei. Tai nepaaiškinama žodžiais, tai tiesiog juntama“, – sako dailininkė.

Kviečiame aplankyti, o kartu sudalyvaukite ciklo „Pėdink į Girulius“ renginiuose: https://biblioteka.lt/pedink-i-girulius-2023 

Žiniasklaida:
„Išplaukiantys prisiminimai mėlynosiose Eglės Lipinskaitės akvarelėse“ / Birutė Skaisgirienė // atviraklaipeda.lt


Atgal
Vaikams