„VRKantu“: istorija bibliotekoje ne gąsdina, o kuria?!

Ar žinote, kuo Imanueliui Kantui buvo ypatingi rauginti kopūstai? Ar norėtumėte ne tik pasivaikščioti filosofo I. Kanto išminties pėdsakais, bet ir išdrįsti sukurti savo virtualų pasaulį? Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“ – tai šiuolaikinių technologijų projektas, orientuotas į virtualios realybės turinio kūrimą ir kultūros paveldo pažinimą, jaunosios kartos įgūdžių ugdymą, įgyvendinant virtualios realybės ir 3D animacijos sprendimus. Pasinerk į virtualią realybę!

„VRKantu“ – kas tai? Virtuali realybė su filosofu Imanueliu Kantu✌:

Virtualios realybės pabėgimo kambarys (individualiai) leis išbandyti savo jėgas ir smagiai praleisti laiką Jaunimo bibliotekoje (Tilžės g. 9). Įžengsite į dar nepažintą pasaulį, kur jūsų lauks I. Kanto išminties ir istorijos faktais paremti galvosūkiai. Žaidimo trukmė – 15-30 min. Kviečiame registruoti iš anksto tel. (8 46) 314728.

Virtualios realybės kūrybinės dirbtuvės (12-19 m.) suteiks galimybę pačiam jaunimui tapti kūrėjais, išbandyti savo kūrybines ir technologines galias virtualioje realybėje. Kursime virtualų pasaulį pasitelkiant „CoSpaces“ platformą. Lavinsime vaizduotę kurdami istorijas ir mankštinsime protą programuodami Blockly sistema. Užsiėmimai antradieniais ir penktadieniais nuo 15-18 val.
Grupes (iki 10 žm.) kviečiame registruoti iš anksto tel. (8 46) 314728.

Pristatomieji vizitai – užsiėmimai klasėms (6–12 kl.).
Klasėms siūlome „VRKantu“ kūrybines integruotas pamokas, kurių metu laiko mašina nukeliausite į praeitį. Norėdami grįžti atgal, slaptažodį turėsite sužinoti iš paties Imanuelio Kanto. Kaip su juo pasikalbėti? – tai iššūkis, kurį turės įveikti moksleiviai.
Atvykite pas mus arba kvieskite mus pas save! Trukmė 45 min.
Registracija el. paštu jaunimas@biblioteka.lt arba tel. (8 46) 314728 (Tilžės g. 9).

Kultūros paso edukacija (7–12 kl.)
Klasėms siūlome „Interaktyvus kultūros paveldo maršrutas-ekskursija „Imanuelio Kanto protėvių istorija“. Kviečiame geriau pažinti visame pasaulyje žinomą lietuvių kilmės filosofą, vieną iškiliausių žmonijos mąstytojų per visą istoriją Imanuelį Kantą (1724–1804), jo protėvius, Klaipėdos istoriją, lankytinus objektus, to meto kultūros foną ir literatūros kūrinius.
Registracija tel. (8 46) 448336 (Turgaus g. 8) arba www.kulturospasas.lt Kaina vienam asmeniui – 3 Eur.

Visi pojūčiai yra įdomūs! Ateikite ir išbandykite jėgas kuriant savo istoriją! 👌

Programa parengta įgyvendinant projektą „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Programa įgyvendinama iki 2023 birželio 15 d.

Į viršų