Vaikams
logo

Unikalus žmogus: kitoks požiūris į autizmą

Unikalus žmogus: kitoks požiūris į autizmą

Unikalus žmogus: kitoks požiūris į autizmą

Barry M. Prizant su Tomu Fieldsu-Meyeriu

Autizmas nėra liga, tai kitokio žmogaus ypatybė – tokią filosofiją psichiatras Barry'is M. Prizant'as, padedamas žurnalisto Tom'o Fields'o-Meyer'io, pristato knygoje „Unikalus žmogus. Kitoks požiūris į autizmą“. Autizmo sutrikimą turintys vaikai ir suaugusieji, kaip ir visi žmonės, pereina kelis raidos etapus, tik savaip, kiek kitaip nei dauguma. Norint jiems padėti, nereikia jų „taisyti“, o paprasčiausiai bandyti juos suprasti ir tik tada keisti save – savo įsitikinimus ir požiūrį.

„Unikalus žmogus“ – tai gydytojo Barry'io M. Prizant'o gyvenimo darbas. Per 4 dešimtmečius jis padėjo tūkstančiams šeimų, kurioms teko susidurti su autizmu, ir kartu reikšmingai prisidėjo prie autizmą nagrinėjančių mokslinių tyrimų veiksmingumo. B. M. Prizant'o knygoje, kupinoje įdomių pavyzdžių iš jo kasdienio darbo, siekiama parodyti, kaip mylėti, suprasti ir palaikyti autizmo spektro sutrikimų turinčius žmones, kurie gyvena su mumis ar greta mūsų.

Unikalus žmogus: kitoks požiūris į autizmą / Barry M. Prizant su Tomu Fieldsu-Meyeriu; iš anglų kalbos vertė Sandra Rupeikienė, 2023

Užsakyti/rezervuoti leidinį: https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000456166?q=zoyp9kaq5 

Atgal
Vaikams