Vaikams
logo

Trejo. Mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas

Trejo. Mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas

Trejo. Mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas

Danny Trejo su Donal Logue

Tai tikra herojaus kelionė su daugybe klystkelių ir pagundų. Sykiu tai ir Holivudo filmo verta istorija apie žmogų, kurį Dievas per tarnystę kitiems išvedė iš kalėjimų ir priklausomybių į prasmingą gyvenimą, ryškiai kontrastuojanti su kietų vyrukų vaidmenimis tame pačiame Holivude.

Denio Trejo autobiografija yra atsparumo, ryžto ir žmogaus dvasios stiprybės įrodymas. Paprastai, bet sykiu įtraukiai dalydamasis jis pasiima skaitytojus į permainingą žmogaus, kuris pasiryžo apsukti gyvenimą šimtu aštuoniasdešimčia laipsnių, kelionę, pilną pakilimų bei nuopuolių. Trejo istorija įkvepia ir skatina veikti. Kad ir kokia būtų mūsų praeitis, turime galimybę susikurti šviesesnę ateitį.

DANNY TREJO yra vienas iš labiausiai atpažįstamų, profesionaliausių ir mylimiausių Holivudo aktorių. Išgarsėjęs vaidmenimis tokiuose serialuose kaip „Breaking Bad“, „Sons of Anarchy“ ir režisieriaus Roberto Rodriguezo pasaulinėse, milijardus dolerių kainuojančiose „Spy kids“ ir „Machete“ filmų frančizėse, Danny taip pat yra sėkmingas restoranų savininkas. Jam priklauso septynios „Trejo's Tacos“, „Trejo's Cantina“ ir „Trejo's Coffee & Donuts“ vietos Los Andželo apylinkėse ir jis plečia „Trejo's Tacos“ franšizę visoje šalyje.

Trejo: mano gyvenimas: nusikaltimai, atpirkimas ir Holivudas / Danny Trejo su Donal Logue; iš anglų kalbos vertė Kšištofas Kšivecas, 2023

Užsakyti/rezervuoti leidinį: https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000374801?q=i3q4r2rza 

Atgal
Vaikams