Vaikams
logo

Pabandyk

Pabandyk

Pabandyk

Jolanta Puzienė

Tai pirmoji knyga lietuvių kalba apie tinklinio marketingo profesijos savitumus. Ir ji - ne sudėtingas schemų ir skaičių vadovėlis, o tvirtas žvilgsnis į tai, kaip nuo mūsų vidinio darbo „tarp dviejų ausų“ priklauso sėkmė ir verslo rezultatai. Tai - ir tekstas apie mąstysenos, savęs pažinimo bei strateginius dalykus, svarbius kuriant tikrą verslo industriją nepamirštant savęs. O viskas prasideda nuo mažo, bet atsakingo PABANDYK žingsnio.
Susiedama praktinę 10-ies metų patirtį, sukūrusią tūkstantinę bendruomenę 38-iose šalyse, su nuolatine saviugdos kelione, autorė pateikia praktinių, paprastų patarimų bei įžvalgų: Ką daryti, kaip reaguoti kuriant įvairialypę bendruomenę tinkliniame marketinge. Į ką atkreipti dėmesį ieškant sąlyčio taškų tarp skirtingų bendruomenės narių. Kaip ryšius, santykius ir darbą su savimi paversti puikiu pajamų generavimo mechanizmu daugybei komandos narių.

Pabandyk: tinklinis marketingas: kelias link finansinės gerovės ir savirealizacijos / Jolanta Puzienė; [sudarytoja redaktorė Jurgita Girčienė], 2022

Užsakyti/rezervuoto leidinį: https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000301146?q=k03vo824f 

Atgal
Vaikams