Vaikams
logo

Logistikos ir transporto procesų organizavimas

Logistikos ir transporto procesų organizavimas

Logistikos ir transporto procesų organizavimas

Darius Bazaras, Aldona Jarašūnienė

XXI a. vystantis industrijai ir vykstant socioekonominės plėtros procesams, transporto ir logistikos reikšmė visuomenės gyvenime yra kaip niekada didžiulė. Transportas ir logistika sukuria nemažą dalį šalies BVP, sprendžia siuntų pristatymo ir žmonių mobilumo problemas, tačiau neišvengiamai sukuria ir daug neigiamų pasekmių. Dėl transporto veiklos neigiami padariniai veikia aplinkos būklę, bumerangu grįžta visuomenei blogindami gyvenimo kokybę ir sveikatą. Todėl reikia ieškoti sprendimų optimizuoti transporto procesus ir ieškoti logistikos sprendimų, kad būtų daroma kuo mažesnė žala gamtai ir vienam pagrindinių planetos gyventojų – žmogui.

Vadovėlyje analizuojama transporto funkcionavimo reikšmė šalies ūkiui, transporto plėtros perspektyvos, siuntų gabenimo technologijos ir pažangių technologijų taikymo transportavimo procese reikšmė. Nagrinėjama transporto vadybininkų, ekspeditorių, logistikos specialistų veikla organizuojant krovinių ir keleivių vežimus. Knygoje pateikiami pagrindiniai transporto veiklą reglamentuojantys teisės aktai.

Vadovėlis skiriamas transporto inžinerijos ekonomikos ir vadybos studijų programų studentams.

Logistikos ir transporto procesų organizavimas: vadovėlis / Darius Bazaras, Aldona Jarašūnienė ; [recenzavo Artūras Keršys, Juozas Ruževičius]; Vilniaus Gedimino technikos universitetas, 2022 

Užsakyti/rezervuoti leidinį: https://ibiblioteka.lt/metis/publication?q=3me04prxa 

Atgal
Vaikams