Vaikams
logo

Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau?

Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau?

Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau?

Julie Smith

Terapeuto darbo paslapčių kupinoje knygoje sužinosite, kaip sustiprinti ir išsaugoti psichikos sveikatą net sunkiausiomis akimirkomis. Profesionalūs dr. Julie Smith patarimai ir veiksmingi įveikos būdai padės išlikti atspariems bet kokioje gyvenimo situacijoje: suvaldyti nerimą, susidoroti su kritika, įveikti depresiją, sustiprinti pasitikėjimą savimi, rasti motyvacijos ar išmokti atleisti sau.

Gausi išminties ir praktiška knyga „Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau?“ – tai galimybė pakeisti savo gyvenimą. Knygoje sprendžiamos kasdienės problemos ir siūlomi praktiniai sprendimai išdėstyti glaustuose, lengvai suprantamuose skyriuose, kuriuose lengvai ir greitai rasite konkrečios informacijos ir patarimų.

Jūsų psichikos gerovė yra tokia pati svarbi kaip ir fizinė. Empatija pagrįstų klinikinės psichologės patarimų rinktinėje apstu patikrintų strategijų, padedančių geriau suprasti, kaip veikia mūsų protas, ir suteikiančių įžvalgų bei pagalbą, kurios reikia, kad galėtumėte puoselėti savo psichikos sveikatą kiekvieną dieną.

Tarptautiniu bestseleriu tapusi knyga yra įtraukta į 2023 m. trumpąjį „The British Book Awards“ sąrašą negrožinės literatūros gyvenimo būdo kategorijoje.

Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau?: kaip įveikti gyvenimo iššūkius ir pasirūpinti savo psichikos sveikata / Julie Smith; iš anglų kalbos vertė Lina Kulišauskaitė, 2023

Užsakyti/rezervuoti leidinį: https://ibiblioteka.lt/metis/publication?q=ew2l1hewt 

Atgal
Vaikams