Šokio programa „Rytų paslaptis“

2024 balandžio 25 d. 19.00 / KMSVB Melnragės biblioteka

Balandžio 25 d., ketvirtadienį, 19.00 val. kviečiame praleisti su ritminga pilvo šokių programa, kuri pristatoma Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60).

Programoje – studijos „JK pilvo šokiai“ merginų pasirodymai. Studijos vadovė – Jekaterina Kriukova, kuri moko šio žavingo ir gražaus šokio meno paslapčių. Ji moko ne tik technikos, bet ir skatina pasitikėjimą savimi bei savo kūnu, o pamokų programa apima tiek tradicinius Rytų šokių elementus, tiek šiuolaikines interpretacijas.

Jekaterina Kriukova (Lietuva) yra profesionali Rytietiškų šokių mokytoja ir atlikėja, šokusi Europoje, Rusijoje, Egipte ir dalyvavusi ne viename konkurse, bei festivalyje. Energija trykštanti, entuziazmo pilna, užsibrėžto tikslo siekianti tiek šokiuose tiek asmeninėms gyvenime moteris rytietiškų šokių meno pradėjo mokytis nuo 2016 metų. Rytietiški šokiai jai kaip atgaiva sielai – šokdama ji atiduoda visą save.

Kviečiame pasimėgauti įtraukiančia ir smagia šokių programa!

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/859140819563679