Kūrybinių dirbtuvių ir pokalbių klubų susitikimas

2024 kovo 09 d. 13.00 / KMSVB Melnragės biblioteka

Kiekvieną šeštadienį 13.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60) Jūsų laukia dvi veiklos, suteikiančios malonumo ir žinių:

• Dirbtuvės „KŪRYBINĖS SMILTYS“. Dirbtuvių iniciatorė – Jolanta Starodubcevienė, gindamasi nuo savo ligos progresavimo, išbandė įvairias meno ir rankdarbių kūrimo rūšis. Savo patirtimi ji nori pasidalinti ir su Jumis!
    Rankdarbiams panaudosime įvairias antrines žaliavas ir medžiagas (neabejotinai – pajūryje rastus nugludintus stikliukus, akmenukus ir kriaukles!). Iš jų gaminsime amuletus, papuošalus, nersime, versime ir šnekučiuosimės.
    Kovo 9-ąją Jolanta pamokys nerti raštuotas pirštines pavasariui. Atsineškite IRIS siūlų, vąšeliu pasirūpinsime mes.
    Jei turite kitą rankdarbį ir norite jį užbaigti draugijoje arba pasidalinti savo idėjomis – taip pat lauksime Jūsų!
  • Pokalbių klubas „(PRIEŠ)SROVĖ“. Klubą veda Laimonis Starodubcevas, baigęs Klaipėdos jūreivystės mokyklą, dirbęs įvairiuose dienraščiuose fotokorespondentu („Vakarų ekspresas“, Gargždų „Banga“ ir kt.), rašęs straipsnius jūrine tematika.
    Laimonis kviečia Jus padiskutuoti įvairiomis marinistinėmis temomis.
    Kovo 9-ąją ateikite sužinoti ir pasikalbėti apie jachtą „FOCUS“, jos buriuotoją B. Rožinską ir istorinę šios jachtos kelionę per Atlantą.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/773844820929043