Knygų mėgstantiems keliauti ir pažinti savo kraštą pristatymas

2024 kovo 05 d. 17.00 / KMSVB Meno skyrius

Kovo 5 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) pristatomos dvi knygos: „Tauragės krašto dvarų beieškant“ (leidėjas – spaustuvė „Druka“) ir Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos leidinys „Kuršių nerijos nacionalinis parkas“. Šios knygos skirtos mėgstantiems keliauti ir norintiems pažinti gimtąjį kraštą. Tauragės krašto draugija savo leidinyje supažindina su nusipelniusio Tauragės krašto paminklosaugininko, kraštotyrininko Edmundo Mažrimo vykdytų ekspedicijų 1987 m. ir 1993 m.  po 57  buvusius Tauragės krašto dvarus medžiaga. Fotografijų albumas „Kuršių nerijos nacionalinis prakas“ reprezentuoja Kuršių neriją.

Šios knygos pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2023“. Už knygas balsuoti galima svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas arba „Kauno atžalyno” padalinyje (Kauno g. 49, Klaipėda), kur eksponuojamos visos konkurse dalyvaujančios knygos.

Informavimo tikslais renginyje bus fotografuojama ir/ar filmuojama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1562901464283381

Renginio akimirkos