K. Ubavičiūtės personalinė paroda „Gyvenu prie jūros“

2024 kovo 01 - 31 d. / KMSVB Melnragės biblioteka

Kristinos Ubavičiūtės personalinė paroda „Gyvenu prie jūros“  iki kovo 31 d. eksponuojama Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60).

Dailininkė Kristina Ubavičiūtė savo ryšiui su menu apibūdinti renkasi žodį multi (lot. multum – daug). Pasak autorės, „egzistuoja be galo daug būdų, kuriais įmanoma kurti, aš renkuosi paprasčiausius žaismingus eksperimentus“.

Parodoje „Gyvenu prie jūros“ eksponuojami kūriniai, atlikti įvairiomis technikomis, – aliejinė tapyba, grafika, piešiniai spalvotais pieštukais, koliažas.

Darbų siužetus menininkei diktuoja gyvenimas prie jūros Karklėje, ypač vasarą, kur akompanuojant jūros ošimui ji sode puoselėja gėles. Sodo įrankius į teptukus iškeičia atšalus orams. Dažniausios autorės kūrybos temos – peizažai, natiurmortai, kartais – keistoki įprasto gyvenimo atvaizdai.

Parodos vertintojams dailininkė siūlo Oskaro Vaildo citatą: „Menas – lyg veidrodis: atspindi ne gyvenimą, o žiūrovą.“

Maloniai laukiame apsilankant!