Adventinis renginys


2016 m. gruodžio 10 (šeštadienį) 14 val. 
 Klaipėdos  miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (Janonio g. 9)
adventinis renginys ,,Atbėga alnis devyniaragis“.
Dalyvauja: etnologė Irena Nakienė, pagoniškų tradicijų puoselėtojas Valentinas Dilginas, dainininkės:  Rasa Aleksandravičiūtė Serra, Airida Burkauskienė.

Adventas www

 
Sauliaus Drungelo virtuali fotografijų paroda "ONLINE"

                                                      
ONLINE. Visai nesvarbu, kur esi, – Klaipėdoje, Londone, Tokijuje ar bet kuriame kitame pasaulio mieste, – žmogus su mobiliuoju telefonu rankoje yra kiekvieno didmiesčio  dalis. Internetas  iš namų, biurų, mokymo įstaigų išėjo ir į gatves. Būti nuolat „online“  XXI amžiuje tapo gyvybiškai svarbu.
Jei neturi rankose telefono, jautiesi nesaugus, vienišas, pasimetęs erdvėje, niekam nesvarbus ir pamirštas. Tavo egzistenciją palaiko šimtas vienas per dieną gautas „Like“ po trisdešimtąja tądien įkelta „selfie“. Taip tu primeni pasauliui: „aš esu“,  ir tuojau pat gauni patvirtinimą – grįžtamąjį  ryšį: „matome, girdime, spaudžiame „Like“.DrungelasMobiliųjų telefonų  nepaleidžiame iš rankų nei eidami gatve, nei pietaudami kavinėse, nei stovėdami eilėse prie kasų.  Nebestebina nauji bendravimo ypatumai: du žmonės rankose gniaužia telefoną net sėdėdami kavinėje vienas priešais kitą, matyt, pamiršę, kad tarėsi susitikti, nes seniai nesimatė, pasiilgo.  Bet susitiko trise: jis, ji ir telefonas. Pastarasis diktuoja bendravimo toną, egoistiškai reikalaudamas nuolatinio dėmesio. Sunku suvokti, ar tai vis dar bendravimas, ir kur jis vyksta – čia,  ar dirbtinai susikurtoje virtualioje realybėje.

 
ANTANO GARJONO tapybos darbų paroda DERLIUS


Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje, J. Janonio 9 ANTANO GARJONO tapybos darbų paroda DERLIUS. Atidarymas 2016 lapkričio 19 d. 15 val. /2016 11 19-2016 12 14/

Interviu su autoriumi

Garjonas

 
Naujos knygosAtnaujinta 2016 11 29