Naujos knygos
There are no translations available.Atnaujinta 2016 06 09


 
S. Drungelo ir E. Gongapševo fotografijų paroda "PABIRĘ LAIKO LAŠAI"
There are no translations available.


Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriaus galerijoje 2016 m. birželio 6 d. 17 val. atidaroma Sauliaus Drungelo ir Edvardo Gongapševo fotografijų paroda "Pabirę laiko lašai".
Parodos eksponavimo laikas: 2016 06 06 - 06 30.


Apie AUTORIUS

 

plakat


Miestas gyvas mūsų laiku.
 
Įžengiame į jį nešini tuo, kas skirta mums ir atsiduodame jo valiai. Tampame jo krauju, cirkuliuojančiu gatvėmis, prospektais ir akligatviais, versdami savo laiką į gestus, nesibaigiančius reikalus ir nenutylančius pokalbius. Pripildome jį gyvybės, neleisdami jam niekada užmigti ar nors kiek pristabdyti tą pašėlusį ritmą. Pradžioje žavimės juo. Žioplinėjame po dar nepažintas gatveles ir skersgatvius, gėrimės žvilgančiomis vitrinomis ir sodriomis fasadų spalvomis, mėgaujamės puodeliu kavos lauko kavinukėje, stebėdami, kaip pro šalį zuja kiti, kažkur skubantys ir nespėjantys, įmetame monetą benamiui ir stabtelime pasiklausyt gatvės muzikanto dainos, apeiname visus skverus ir parkus, kiekviename išsirinkdami po „savo“ suolelį - esame lyg tie aikčiojantys turistai, besistengiantys pažinti ir pamatyti kiek įmanoma daugiau...

 
VILMANTO DAMBRAUSKO virtuali plakatų paroda "Plakatas & Menas"
There are no translations available.

                                                             
Apie plakatą kalbame su šiauliečiu dailininku, dizaineriu, fotografu, knygų maketų autoriumi, Šiaulių universiteto Piešimo katedros dėstytoju VILMANTU DAMBRAUSKU.
                                                                            
INTERVIU SU VILMANTU 


Vilmantas D